KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16164098
nr 1616 4098
Dan Nygårds
(f. 1943), Sverige
"Fröken Anna". Signerad. Blandteknik på duk, yttermått inklusive ram: 32x25 cm
Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.
måndag 29 april 2024
kl 18:31:22